Кошик
957 відгуків
GLO-STORY
+380957384234
+380957384234Vodafone
+380977257768Kyivstar
Додати відгук
  • GLO-STORY
  • Умови повернення та обміну

Умови повернення та обміну

Компанія здійснює повернення і обмін товарів належної якості.


Терміни повернення та обміну
Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після одержання товару покупцем.
Зворотна доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:

  • товар, не був у вживанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям тощо;
  • збережені всі ярлики і маркування;
  • товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості.
  • Согласно Закону «О защите прав потребителей», компания может отказать потребителю в обмене и возврате товаров надлежащего качества, если они относятся к категориям, указанным в действующем Перечне непродовольственных товаров надлежащего качества, не подлежащих возврату и обмену.

Согласно Закону «О защите прав потребителей», компания может отказать потребителю в обмене и возврате товаров надлежащего качества, если они относятся к категориям, указанным в действующем Перечне непродовольственных товаров надлежащего качества, не подлежащих возврату и обмену.

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню і обміну.

Умови повернення для товарів належної якості

Якщо після отримання посилки Ви хочете обміняти товар на інший, або повернути витрачені кошти, першочергово вам необхідно зв'язатися з менеджером нашої компанії, і повідомити йому Ваші дані, наміри і причину повернення/обміну. Зв'язатися можна по кожному з номерів, вказаних на сторінці "Контакти" нашого сайту. Обмін товару, повернення коштів - ми проводимо тільки після отримання повернувся товару від клієнта, і, впевнившись у його належному первинному стані.