
Жіноча однотонна футболка в рубчик із вишитим блакитним у розмірі S
- В наявності
- Код: 46574
349 ₴
279,20 ₴
-20%
+380 (66) 283-34-42
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір | S |
| Напівобхват грудей | 45 см |
| Довжина рукава | 29 см |
| Довжина виробу | 47 см |
Модель зліва на грудях прикрашена жовто-блакитною машинною вишивкою гладдю у формі блакитного світу. Рукави у виробі закінчуються трохи вище ліктя, краї низу прямі, а кругла горловина обшита окантовкою.

Закази оформлені до 17.00 вирушають цього ж дня. Оплата виробляється або в 100% розмірі від суми замовлення, або в розмірі 150 грн передоплати з подальшою оплатою під час отримання. Доставка транспортними компаніями 1-3 дні, доставку оплачує одержувач (крім виділених позицій із безплатною доставкою).

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Силует | Прямий |
| Колір | М'ятний |
| Склад | Трикотаж (95% бавовна, 5% еластан) |
| Довжина рукава | Короткий |
| Вид виробу | Футболка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | S |
- Ціна: 279,20 ₴




