Новинка

Чоловіча базова чорна футболка з принтом у розмірі 2XL
- В наявності
- Код: MPO - P7700
549 ₴
439,20 ₴
-20%
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір | 2XL |
| Плечі | 57 см |
| Напівобхват грудей | 60 см |
| Довжина виробу | 77 см |

Закази оформлені до 17.00 вирушають цього ж дня. Оплата виробляється або в 100% розмірі від суми замовлення, або в розмірі 200 грн передоплати з подальшою оплатою під час отримання. Доставка транспортними компаніями 1-3 дні, доставку оплачує одержувач (крім виділених позицій із безплатною доставкою).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glo-story |
| Країна виробник | Угорщина |
| Модель | Футболка |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Силует | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 2XL |
- Ціна: 439,20 ₴




