
Стильне жіноче зип-худі
- В наявності
- Код: 35448
1 199 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб правильно вибрати свій розмір, орієнтуйтеся за вимірювальною таблицею. Також можете писати або телефонувати нашим менеджерам, ми допоможемо Вам визначитися з розміром, щоб купівля принесла тільки радість!
| Розмір | ONE SIZE |
| Довжина виробу спереду | 68 см |
| Довжина рукава | 46 см |
| Ширина під проймами | 64 см |

Закази оформлені до 17.00 вирушають цього ж дня. Можлива ПРОМОПЛАТА, , а також оплата на карту або в 100% розмірі від суми замовлення, або в розмірі 200 грн передоплати з подальшою оплатою під час отримання. Доставка транспортними компаніями 1-3 дні, доставку оплачує одержувач (крім виділених позицій із безплатною доставкою). Є обмен и повернення товара.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arjen |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Колір | Жовтий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Склад | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Вид толстовок | Худі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Демисезон |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Фасон рукава | Довгий |
| Вид виробу | Кофта |
| Кількість кишень | 2 |
- Ціна: 1 199 ₴








